AUKČNÍ MAKLÉŘ/KA

Zaměstnavatel: Lukáš Přibyl
25
Milevsko

Aukční makléř/ka nemovitostí - nejedná se o práci realitního makléře!!!
Náplň práce:
- domluvení schůzky s klienty - databáze klientů zajištěna, spolupráce s klienty,
- práce v terénu - u klientů, nafocení nemovitosti, podepsání smluv s klienty,
- úprava fotek nemovitosti a následné vkládání na aukci s nemovitostmi.
Pracovní místo je vhodné i pro absolventy a OZP!!!
Požadujeme: základní znalost práce na PC, ŘP sk. B, komunikativnost, vstřícné chování.
Nabízíme: možnost kariérního postupu na manažerskou pozici.
Své životopisy posílejte na email: pribyl@goldau.cz
Volné místo aukční makléř/ka pro lokalitu Milevsko.

Požadujeme
Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nástup možný od: 04. 01. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Kontaktní osoba: Lukáš Přibyl
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj