Nákupčí | AUTOMOTIVE-sériová výroba | nadstandardní mzda!

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Významná mezinárodní automotive společnost hledá do svých řad zkušeného NÁKUPČÍHO přímého nákupu do sériové výroby:

Náplň práce:

- Zodpovědnost za včasné objednání materiálu do výroby v rámci celé výrobní haly
- Sestavení rozpočtu nákupu ve spolupráci s commodity manažery
- Optimalizace dodavatelského řetězce (úspory, náklady) v kooperaci s commodity manažerem a manažerem zásobování
- Vedení implementačního týmu pro veškeré transfery (make to buy, footprint change, supplier bankrupcies etc.)
- Zajištění vysoké úrovně kvality dodavatele
- Úzká spolupráce s logistikou, kvalitou, zákazníky a dodavateli
- Pravidelné porady s vedením společnosti
- Narovnávání dat v novém firemním ERP systému

Požadujeme
- SŠ nebo VŠ obchodního nebo strojírenského zaměření
- 1 až 3 roky praxe v oblasti nákupu v automotive či strojírenství nebo řízení dodavatelského řetězce v průmyslovém kontextu
- Výborná znalost angličtiny PODMÍNKOU!
- Zaměření na výsledky se silnou schopností komunikovat
- Silné vyjednávací schopnosti
- Schopnost pracovat na maticové organizaci
- Odpovědnost a řešení problémů

- 5 týdnů dovolené
- Flexibilní pracovní doba (9.30 - 14.30 - na konci měsíce nutné mít splněný hodinový limit 160 hodin)
- Stravenky 100,-Kč / den
- Bonusy (3-4% měsíčně, na konci kvartálu kolem 18%)
- Masáže v rámci firmy (500,-Kč měsíčně)
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění po zkušební době
- Firemní tarif
- Možnost využití firemní kantýny
- Roční bonus až 6000,-Kč při max. 5-denní absenci z důvodu nemoci
- Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Praha