• P 
  • P 
  • OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ STAVEBNIN 

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ STAVEBNIN

Zaměstnavatel: STAMONT CZ s.r.o.
U Cihelny 2052
Náchod

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.
Místo výkonu práce: Náchodsko, Jaroměřsko.
Obchodní zástupce/-kyně stavebnin - odpovídá za zvýšení objemu prodeje společnosti stávajícím a novým zákazníkům ve svěřené oblasti (plnění individuálního plánu, zisku, obchodní přirážky).

Hlavní činnost: péče, udržování a rozvoj obchodních vztahů se stávajícími odběrateli a aktivní vyhledávání nových odběratelů; vypracování plánů obchodních cest v návaznosti na Obchodní případy a jejich vyhodnocení; vedení a aktualizace databází o zákaznících; zpracování jednotlivých obchodních případů, poskytování komplexního obchodního servisu; neustálé prohlubování znalostí o trhu stavebním materiálem a jednotlivých komodit; poskytování poradenské služby odběratelům k prodávanému sortimentu; pravidelný monitoring údajů o prodejích a nomitoring konkurence, zpracování a pravidelné vyhodnocení cenových nabídek; zastupování prodejní činnosti střediska mimo jeho prodejní prostory; péče o pravidelný servis svěřeného majetku (os. automobil); spolupráce s vedoucím stavebnin, vedoucím nákupu, zástupcem vedoucího a prodejnou.

Požadavky na kvalifikaci: SŠ vzdělání - stavební obor; zkušenosti na pozici obchodníka 2 roky; vynikající prodejní dovednosti; vynikající prezentační dovednosti; velmi dobré komunikační dovednosti; velmi dobrá znalost MS Office; výrazná orientace na výsledek.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: tejklova@stamont.eu
Volné místo obchodní zástupce/zástupkyně stavebnin pro lokalitu Náchod.

Požadujeme
Práce s PC - (velmi dobrá znalost MS Office), Jiné - zkušenosti na pozici 2 roky; prodejní, prezentační a komunikační dovednosti

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ STAVEBNIN
Kontaktní osoba: Martina Tejklová
Telefon: +420 775 775 749
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj