PRODAVAČ/KA V ELEKTRO OBCHODĚ

Zaměstnavatel: RASEL,s.r.o.
Francouzská 366
Praha

MÍSTO VÝKONU A POHOVORU (9-12h) : Francouzská č.p. 366/34, Vinohrady, 120 00 Praha 2
KONTAKT : JIŘÍ RŮŽIČKA, tel.: 222 513 862, e-mail: obchod@rasel.cz

NÁPLŇ :

PRÁCE S POKLADNOU, OBSLUHA ZÁKAZNÍKŮ, SKLADOVÁ ČINNOST A OBJEDNÁVÁNÍ.

POŽADUJEME : POZITIVNÍ PŘÍSTUP, SAMOSTATNOST, SPOLEHLIVOST, ORIENTACE NA ZÁKAZNÍKA., PRAXE Z PRODEJE.

VÝHODOU ZNALOST SYSTÉMU POHODA, AJ NA KOMUNIKATIVNÍ ÚROVNI.

NABÍZÍME :

HPP, ZAJÍNAVÉ BENEFITY (NÁKUP ZBOŽÍ ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY, STRAVENKY A DALŠÍ DLE DOMLUVY).

PŘÍJEMNÝ KOLEKTIV A RODINNÉ ZÁZEMÍ.

ZAM VÝHODY : PRÉMIE, STRAVENKY
Volné místo prodavač/ka v elektro obchodě pro lokalitu Praha.

Nástup možný od: 05. 04. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: JIŘÍ RŮŽIČKA
Telefon: +420 222 513 862
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Praha