• P 
  • P 
  • Prodejce/prodejkyně mobilních telefonů s možností růstu 

Prodejce/prodejkyně mobilních telefonů s možností růstu

Zaměstnavatel: Codaruina s.r.o.
Obchodní 2554
Šternberk

Pracoviště: Obchodní č.p. 2554/1 Šternberk.
Do prodejny MT a příslušenství Mobil Maják v Tescu Šternberk přijmeme pozitivního a ochotného prodejce. Baví vás komunikace s lidmi a v žilách vám koluje obchodnická krev? Uspokojuje Vás dobře odvedená práce a rád/a si vyslechnete pochvaly od klientů? Pak vás tato pozice bude velice bavit.
Náplň práce:
Prodej mob. telefonů a příslušenství (obaly, kabely, nabíječky, baterie, power banky atd.), lepení tvrzených skel a fólií, komunikace se zákazníky, příjem a výdej reklamací/servisů, objednávání zboží u dodavatelů, výdej objednaného zboží zákazníkům, práce s pokladním systémem, naskladňování zboží, drobná výpomoc zákazníkům s nastavením telefonů, zálohování dat atd.
Požadujeme:
Příjemné a ochotné vystupování, komunikační schopnosti na vysoké úrovni, schopnost rychle se učit, dobrou znalost práce s počítačem a vyhledáním na internetu, pokročilou orientaci v oblasti mobilních telefonů, pozitivní přístup.
Nabízíme:
Nástupní plat 18.000 - 25.000 Kč podle zkušeností + bonusy za výsledky. Po zkušební době odměna formou procent ze zisku, práci na hlavní pracovní poměr, možnost růstu na pozici vedoucí/ho prodejny.
O nás:
Jsme rostoucí firma se startupovým duchem, vyznáváme férový přístup k zákazníkům a práce nás baví. Zakládáme si na přátelských vztazích s klienty i uvnitř firmy.
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.
Volné místo prodejce/prodejkyně mobilních telefonů s možností růstu pro lokalitu Šternberk.

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
Prodejce/prodejkyně mobilních telefonů s možností růstu
Kontaktní osoba: Jakub Šurman
Telefon: +420 606 625 254
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: ÚSV
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj