• P
  • Prodavač smíšeného zboží

Prodavač smíšeného zboží

Zaměstnavatel: Vu An s.r.o.
2
Horní Město

místo výkonu práce : Horní Město 2
Náplň práce:
• prodej zboží, přijímání plateb
• zjišťování jakosti zboží, jeho předvedení zákazníkům, základní komunikace se zákazníky
• vyskládání a vystavování zboží, třídění zboží
• školení (v oblasti vedení provozovny a maloobchodu, velkoobchodu)
Požadavky na zaměstnance: - znalost vietnamštiny výhodou - dobrá fyzická kondice - spolehlivost a schopnost rychle se učit novým věcem a pracovat v týmu

Svůj životopis zasílejte v českém, případně vietnamském, jazyce na: trin7nx@gmail.com.
Telefonický kontakt na čísle +420 774 290 263 /Po-St 11-16 h/
Z : 31.5.2019
Volné místo prodavač smíšeného zboží pro lokalitu Horní Město.

Nástup možný od: 01. 07. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Kontaktní osoba: Trin Minh Nguyen
Telefon: +420 774 290 263
Požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj