• P
  • VEDOUCÍ PRODEJNY + POŠTA PARTNER

VEDOUCÍ PRODEJNY + POŠTA PARTNER

Zaměstnavatel: Jednota, spotřební družstvo v Milevsku, okres Písek
52
Vráž

Pracoviště Vráž, pracovní doba Po - So, jedna směna, plný úvazek
Zaměstnavatel podá podrobnější informace o pracovní době - možnost pracovní dobu přizpůsobit dopravním spojením.
Pracovní náplň: vedoucí prodejny + obsluha poštovní přepážky - pošta PARTNER
Hrubá mzda 14 500 + prémie, příplatek za poštu.
Nabízíme: příspěvek na dopravu, půjčka ze soc. fondu, možnost pozdějšího příspěvku na životní pojištění
První kontakt: pí. Chmelíková 602 154 550, jchmelikova@jednota-milevsko.cz NECHODIT OSOBNĚ.
Volné místo vedoucí prodejny + pošta partner pro lokalitu Vráž.

Nástup možný od: 09. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Chmelíková
Telefon: +420 602 154 550
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj