• P
  • VEDOUCÍ PRODEJNY

VEDOUCÍ PRODEJNY

Zaměstnavatel: JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka
K. Vika 368
Jičín

VEDOUCÍ PRODEJNY- místo výkonu práce :prodejna Jičín, K.Vika č.p. 368 , Nové Město
V případě zájmu kontaktujte pana Miroslava Chudobu na e-mailové adrese: chudoba@jednotanp.com nebo na telefonním čísle: 603 259 225
Požadavky:
uživatelská znalost PC (Microsoft Office, Internet Explorer), dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, ochota vzdělávat se, časová flexibilita
Náplň práce: objednávání, doplňování, prodej zboží a vše spojené se samostatným chodem prodejny
Plat: 19000 - 24000 a výše- dle dosažené tržby
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování 2100,-Kč měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány
Volné místo vedoucí prodejny pro lokalitu Jičín.

Nástup možný od: 14. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Miroslav Chudoba
Telefon: +420 603 259 225
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj