• P
  • Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel: ARTTEC s.r.o
Rosická 358
Tetčice

První kontakt e-mailem (info@arttec.cz)
Zaměstnání na dobu určitou - jeden rok.

Požadavky:
Znalost obchodní činnosti, praxe v oboru výhodou, dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování, samostatnost, zodpovědnost, cílevědomost, řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Prosíme o seznámení s nevšedními informacemi o firemní politice.

Hlavní pracovní náplň:
Péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových zákazníků, prodej výrobků, nabízení a prezentace produktů v souladu s firemní politikou, zajišťování spokojenosti a stavu zákazníků, plnění obchodních cílů firmy, pravidelné reportování

Nabízíme:
Služební automobil, mobilní telefon, možnost podílet se na vývoji nový výrobků

Místo výkonu práce: Rosická 358, Tetčice 664 17
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Tetčice.

Požadujeme
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Jiří Šejnoha
Telefon: info@arttec.cz
Požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj