• P
  • Prodavač/ka uzenin

Prodavač/ka uzenin

Zaměstnavatel: BIVOJ a.s.
Antonína Slavíčka 892
Svitavy

NÁPLŇ PRÁCE: prodej uzenin koncovým zákazníkům, třídění a příprava suroviny, vykládání zboží do výlohy, obsluha pokladny, váhy
POŽADAVKY: komunikativní a příjemné vystupování, praxe v prodeji nebo přímém kontaktu se zákazníkem výhodou, časová flexibilita, směny plánovány i o víkendech, 8-hodinové směny
NABÍZÍME: motivující mzdu s výkonnostními a osobnostními prémiemi, stravenky, zaměstnanecké slevy na nákup masa a uzenin, příspěvek na penzijní připojištění, možnost příspěvku na volnočasové aktivity, zvýhodněné volání pro zaměstnance a jejich rodiny, výkonnostní a osobnostní bonusy, stravenky, zam. slevy na nákup masa a uzenin, zam. volání i pro členy rodiny, příspěvek na penzijní připojištění, možnost příspěvku na volnočasové aktivity
KONTAKT: telefonicky (út, čt), e-mailem
Volné místo prodavač/ka uzenin pro lokalitu Svitavy.

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Kontaktní osoba: Mgr. Kamila Jedličková
Telefon: +420 702 197 409
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Pardubický kraj