• P
  • OBCHODNÍ ZÁSTUPCE /-KYNĚ pro OPAVU, OSTRAVU, OLOMOUC

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE /-KYNĚ pro OPAVU, OSTRAVU, OLOMOUC

Zaměstnavatel: ZIKADO s.r.o.
Ostrožná 211
Opava

*KO: Dobřecký Pavel, životopisy zasílejte na e-mail: pavel.dobrecky@zikado.cz
Podmínkou: schopnost samostatné práce, příjemné vystupování, jasné vyjadřování a ŘP sk. B.
Pracovní náplň: vyhledávání a kontaktování firem. Sjednání obchodní schůzky, prezentace naší činnosti a následné rozvíjení spolupráce.
K dispozici je mobilní telefon, na služební cesty firemní vůz a zázemí kanceláře v Opavě.
Místem jednání je Ostrava a Olomouc.
Plat je složen ze základu + procento z realizovaných zakázek. Nástup ihned.
Volné místo obchodní zástupce /-kyně pro opavu, ostravu, olomouc pro lokalitu Opava.

Požadujeme
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Pavel Dobřecký
Požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj