• P
  • prodavač/ka

prodavač/ka

Zaměstnavatel: ADÉLKA a.s.
Jáchymova 903
Jindřichův Hradec

KONTAKT na tel: Macháčková - 773 788 834 (od 8:00 - 15:00) nebo E-MAILEM (lenka.machackova@adelka.cz)
Co Vás čeká?
Nabízení a prodej zboží zákazníkům, péče o vzhled a čistotu prodejny, práce s prodejním systémem, případně kávovarem apod., jednání v zájmu dobrého jména firmy Adélka, práce na zkrácený úvazek.
Co potřebujete?
Úsměv a pozitivní přístup k zákazníkům i firmě, chuť pracovat a táhnout s námi za jeden provaz, zkušenost v oboru je výhodou.

Nabízíme:
Prima parta lidí, dobré jméno značky Adélka, zázemí rodinné firmy, která funguje již 29 let, slušné a férové jednání.
Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Nástup možný od: 08. 08. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

prodavač/ka
Kontaktní osoba: Lenka Macháčková
Telefon: +420 773 788 834
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj