• P
  • OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / ZÁSTUPKYNĚ

Zaměstnavatel: Vieste group s.r.o.
Kladská 1092
Hradec Králové

- PP na dobu určitou 1 roku, nástup 1.9.2019
- Požadujeme: SŠ popř. VŠ vzdělání, výborné komunikační a prezentační dovednosti, spolehlivost, aktivita, výborná znalost MS Office, pozitivní vztah ke zdraví a přírodním produktům
zkušenosti s komunikací po telefonu výhodou, bydliště v Hradci Králové a okolí
- Pracovní náplň: každodenní telefonický kontakt s lékárnami, zdravotnickými potřebami a prodejnami zdravých výživ, nabídka a objednávání produktů stávajícím a zavedeným zákazníkům portfolia OTC produktů, odpovědnost za prodejní úspěšnost, reporting
- Nabízíme: práci na HPP v kanceláři v Hradci Králové (Slezské předměstí), základní hrubý měsíční příjem 17.000 Kč + výkonem orientované prémie (5-10% z obratu) - zaškolení a individuální vzdělávací systém; telefon k soukromým účelům
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (9 - 15) či e-mailem, kontaktní osoba: Šec Radim, tel.: 777 923 645, e-mail: prace@viestegroup.cz
Volné místo obchodní zástupce / zástupkyně pro lokalitu Hradec Králové.

Požadujeme
Práce s PC

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Radim Šec
Telefon: +420 777 923 645
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj