• P
  • PRODAVAČ / PRODAVAČKA

PRODAVAČ / PRODAVAČKA

Zaměstnavatel: JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka
Husova 880
Hořice

PRODAVAČ / PRODAVAČKA - pracoviště Hořice
Požadavky: dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, časová flexibilita
Náplň práce - doplňování a prodej zboží, úklid
Plat: 15000 - 20000,- Kč a výše dle dosahované tržby
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování 2100,-Kč měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány

V případě zájmu kontaktujte pana Miroslava Chudobu na emailové adrese jednota@jednotanp.com, tel. čísle 603 259 225.
Volné místo prodavač / prodavačka pro lokalitu Hořice.

Nástup možný od: 06. 09. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Kontaktní osoba: Miroslav Chudoba
Telefon: +420 603 259 225
Požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj