• P
  • Prodejce auto-moto

Prodejce auto-moto

Zaměstnavatel: VAPOL CZ s.r.o.
Palackého 360
Holešov

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Náplň práce: Obsluhování zákazníků na prodejně a příjimání telefonních objednávek zákazníků
- Vyučení, Vhodné i pro absolventy - firma na pozici zaučí, ŘP B - aktivní řidič Komunikativnost se zájmem o obor co mě baví a znám co prodávám, Uživatelská znalost práce PC, Samostatnost, Zodpovědnost a flexibilita
- Nabízíme: PD Po-Pá 8:30-17:00 hod., PP na dobu neurčitou, Příspěvěk na stravování, penzijní pojištění a další benefity, Sick days 3 dny
- kontakt osobní je možný vždy jen v pátek v 14:00 hod. (kontaktní osoba se v místě jinak nenachází) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: hr@vapol.cz nebo kontakt telefonicky
Volné místo prodejce auto-moto pro lokalitu Holešov.

Požadujeme
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nástup možný od: 09. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Ludmila Jánová
Telefon: +420 571 113 110,608 410 180
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Zlínský kraj