• P
  • Prodavač, specialista prodeje

Prodavač, specialista prodeje

Zaměstnavatel: ROBOT WORLD s.r.o.
Hněvkovského 677
Brno

První kontakt e-mailem.

Požadavky:
Silný obchodní duch
Rychle reagovat na požadavky zákazníka
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilita
Znalost práce na PC (MS Office: Word, Excel, Outlook)
Zájem o obor s robotikou (nové technologie), aktivní sledování novinek, předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou
Schopnost v krátkém čase identifikovat požadavek (případný problém či žádost) zákazníka a aktivně jej řešit vstřícným způsobem
Pracovní náplň:
aktivní prodej produktů na prodejně a u zákazníků na vyžádání (např. předváděcí akce bazénových vysavačů atd…)
každodenní komunikace se zákazníky - budete zodpovědná/ý za správné a komplexní řízení komunikace směrem k zákazníkům
technické poradenství zákazníkům/obchodní prodej
příjem a řešení reklamací, servisu
aktivně spolupráce s kolegy napříč celou firmou
Co nabízíme:
zaměstnání stabilního zaměstnavatele
možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti
příjemný pracovní kolektiv
možnost nástupu IHNED
možnost vyzkoušení produktů doma - aby každý věděl co prodává a doporučuje
zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, výhodné nákupy)
Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy na produkty
Volné místo prodavač, specialista prodeje pro lokalitu Brno.

Nástup možný od: 10. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Aleš KOBLÍŽEK
Požadavky vzdělání: ÚSV
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj