• P
  • Návrhy interiérů - obchodník/obchodnice

Návrhy interiérů - obchodník/obchodnice

Zaměstnavatel: M-byt s.r.o.
Jiřího Potůčka 290
Pardubice

Místo výkonu práce Pardubice.
Pracovní náplň: Návrhy interiéru - obchodník
Pracovní úvazek zkrácený 24 hodin týdně. Možné na DPP nebo DPČ.
Požadujeme: Dobré komunikační schopnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost vykonávat obchodní činnost, znalost práce na PC, CAD grafických programů
Nabízíme: různorodou práci v dobrém kolektivu
Místo je vhodné pro absolventy.
Své životopisy zasílejte na adresu : jana@m-byt.com
Volné místo návrhy interiérů - obchodník/obchodnice pro lokalitu Pardubice.

Požadujeme
Práce s PC, Práce s PC - grafické programy - CAD grafické programy

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Jana Šplíchalová
Telefon: +420 602 405 456
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Pardubický kraj