• P
  • Obchodní zástupce / zástupkyně - Area Sales Manager

Obchodní zástupce / zástupkyně - Area Sales Manager

Zaměstnavatel: KSK - BELT, a.s.
Řetenická 133
Újezdeček

Nástup možný IHNED.
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- Rozvíjení a udržování vztahů se současnými klienty, nutnost mít řidičský průkaz skupiny B
- Vyhledávání a získávání nových klientů
- Analýza trhu a predikce dalšího vývoje
- Definování prodejní strategie
- Znalost angličtiny a němčiny na komunikativní úrovni slovem i písmem,
- další jazyky výhodou
Nabízíme : Motivující platové ohodnocení 15000,- Kč + provize z prodeje (fixní plat + bonusová složka), zázemí stabilní a prosperující firmy,motivující systém odměňování a benefitů a mnoho dalšího.
Volné místo obchodní zástupce / zástupkyně - area sales manager pro lokalitu Újezdeček.

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: David Groh
Telefon: +420 736 623 991
Požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pozice určená pro region: Ústecký kraj