• P
  • Prodavač/ka

Prodavač/ka

Zaměstnavatel: BBComfort Czech s.r.o.
Masarykovo náměstí 84
Hranice

Náplň práce:
Příjem a vybalení zboží k prodeji; Vyřizování objednávek; Přímá obsluha a péče o zákazníky; Péče o vzhled prodejny a úklid; Dopňování zboží na prodejní ploše, aranžování; Odborné poradenství a péče o zákazníky

Požadavky:
Komunikační dovednosti a příjemné vystupování; Pozitivní přístup, motivace a chuť učit se novým věcem; Zájem o módu a nové trendy; Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost a pečlivost; Znalost práce na PC; výhodou je znalost textilního zboží, spodního prádla, praxe v prodeji a řidičské oprávnění

Nabízíme:
firemní benefity; stabilitu a zázemí v prosperující společnosti; zaměstnanecké slevy; možnost profesního růstu a prodloužení pracovního poměru

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Stavárková:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: bbcomfort@seznam.cz;
- telefonicky na čísle 608 208 028;
- osobně (08,30 - 17,30hod.) na adrese: BBComfort Czech s.r.o., Masarykovo náměstí č.p. 84,
753 01 Hranice 1
Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Hranice.

Požadujeme
Práce s PC

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Prodavač/ka
Kontaktní osoba: Stavárková
Telefon: +420 608 208 028
Požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj