• P
  • Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel: Ernst Leopold s.r.o.
Gellhornova 2242
Blansko

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
POŽADUJEME:
- Středoškolské vzdělání, technické zaměření výhodou
- Praxi v obchodním jednání, komunikační dovednosti
- Samostatnost, cílevědomost, podnikavost, spolehlivost
- Jazyková vybavenost AJ na komunikativní úrovni
- Uživatelská znalost práce na PC - MS OFFICE
- Časová flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
- Praxe z oblasti výrobního podniku
NABÍZÍME:
- Hlavní pracovní poměr ve stabilní firmě
- Zajímavé finanční ohodnocení + prémie
- Další osobní i profesní rozvoj
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Závodní stravování ve firmě s příspěvkem zaměstnavatele
- Flexibilní pracovní doba
NÁPLŇ PRÁCE:
- Poskytování zákaznického servisu
- Komunikace se zákazníky
- Hledání řešení zákaznických požadavků
- Administrativa spojená se zpracováváním zákaznických požadavků, zadávání zakázek do IS
První kontakt možný telefonicky - p. Alena Hlaváčková, vedoucí personálního oddělení tel. 516 427 116, p. Jitka Matoušková tel. 516 427 126 nebo na e-mail. adrese: jitka.matouskova@ernstleopold.cz
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Blansko.

Požadujeme
Práce s PC - jiné - MS Office - uživatelsky
Angličtina Aktivní

Nástup možný od: 20. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Jitka Matoušková
Telefon: +420 516 427 126
Požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj