• P
  • Pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních

Pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních

Zaměstnavatel: Musée Grévin Prague s.r.o.
Celetná 596
Praha

MÍSTO VÝKONU : Celetná č.p. 596/15, Staré Město, 110 00 Praha 1
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Kateřina Hájková, e-mail: personalni@vivapraha.cz

Do muzea voskových figurín a čokolády v centru Prahy hledáme nové posily na pozici:
Prodavač lístků / suvenýrů

Náplň práce:
Prodej lístků, suvenýrů a doplňkového sortimentu, zákaznický servis, poskytování informací

Požadujeme:
AJ na komunikativní úrovní (jiný jazyk výhodou), ochotu pracovat, zkušenost z obdobné pozice výhodou, potravinářský průkaz.

Nabízíme:
Zajímavé a netradiční pracovní prostředí v historickém centru Prahy
Využití cizích jazyků
Čokoládové benefity

ZAM VÝHODY : Stravenky 100,- Kč

Kontaktní osoba: Kateřina Hájková
Pozice určená pro region: Praha