• P
  • Prodavač/ka potravinářského zboží

Prodavač/ka potravinářského zboží

Zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Pražská 35
Vysoké Mýto

Místo výkonu práce: Rakovník, Palackého 244
Náplň práce: obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží, vyřizování objednávek, administrativa obchodu.
Požadujeme: aktivní přístup, sympatické proobchodní vystupování, samostatnost, spolehlivost.
Výhodou: praxe v obchodu.
Nabízíme: práci ve stabilní české společnosti s více jak 20-letou tradicí na trhu, časově nenáročnou směnnost, volné některé víkendy v měsíci, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. +420 724357433 nebo e-mailem vrba@rabbit.cz

Kontaktní osoba: Eva Kolářová
Telefon: 727 884 379
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj