• P
  • Provozní technik + údržbář + průvodce a pokladník

Provozní technik + údržbář + průvodce a pokladník

Zaměstnavatel: Správa jeskyní České republiky
Teplice nad Bečvou 75
Teplice nad Bečvou

Nástup možný i dle dohody. Pracovní doba: Pondělí až pátek 8-16.30 hodin. Duben až říjen: 1x měsíčně práce v sobotu nebo v neděli 8-17h (červenec a srpen 8-18h).

Požadavky:
Vzdělání ÚS nebo ÚSO, trestní rejstřík bez záznamu, řidičský průkaz sk. B, komunikační schopnosti, znalost práce na PC, znalost 1 světového jazyka, manuální zručnost

Náplň práce:
zajištění ochrany, péče a provozu zpřístupněných jeskyní, správa, údržba a opravy objektů, zajištění kontrol a revizí tech. zařízení, zajištění a kontrola dodržování předpisů BOZP, PO a báňskobezp. Zajištění údržby, úklidu a bezpečnosti návštěvní trasy v jeskyních, budovy, provozního areálu, přístupových komunikací a okolí. Denní bezpečnostní prohlídka jeskyní. Zajištění materiálně technické základny a zásobování provozu. Evidence odběru el. energie, vody, minerální vody a příslušná opatření, využití nářadí a materiálu. Zajištění stavebních a investičních akcí. Péče o svěřené služební vozidlo.
Opravy drobných technických závad v provozní budově i v jeskyních, běžná preventivní údržba, úklid budovy, provozního areálu, komunikací, okolí a jeskyní. Údržba a doplňování informačních poutačů, směrovek, vitrin.
Provázení návštěvníků jeskyněmi, odborný výklad a další informace v jazyce českém s transformací do 1 cizího jazyka. Podílí se na průzkumných a dokumentačních pracech v jeskyních. Podílá se na zabezpečování kulturních akcí na objektu, propagační a informační činnosti.
Prodej vstupenek a dalších stanovených poplatků v hotovosti i bezhotovostně, vedení peněžní agendy, komunikace v pokladně v 1 cizím jazyce, rezervace v

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Ing. Martin Kubalák
Telefon: +420 584 421 284
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj