• P
  • POKLADNÍ, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE

POKLADNÍ, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE

Zaměstnavatel: Středisko volného času Vítkov, příspěvková organizace
Bezručova 585
Vítkov

KO: Ing. Šárka Medunová, tel.: 605 551 136 od 24.10.2019 v pracovní dny v době od 8:00 do 16:00 hod., e-mail: medunova@svc-vitkov.cz
SŠ vzdělání, jednosměnný provoz, plat 18 000 - 22 500 Kč (po zaučení možnost osobního ohodnocení).
Požadavky: praxe v účetnictví vítána, samostatnost, schopnost práce v kolektivu, trestní bezúhonnost.
Náplň práce: zapisování faktur, zpracování bankovních výpisů, zapisování pokladních dokladů, kompletace objednávek a faktur, administrativní pokladní a bankovní činnosti, archivní a spisová služby, objednávkový systém organizace.
Pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Kontaktní osoba: Šárka Medunová
Telefon: 556 300 362
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj