• P
  • Obchodník/ce - prodejce kuchyní ORESI

Obchodník/ce - prodejce kuchyní ORESI

Zaměstnavatel: Puteoli International, s.r.o.
Radniční 67
Hranice

Nástup možný dohodou.

Náplň práce:
Obchodní činnost a komunikace se zákazníky na studiu; vypracovávání 3D grafických návrhů a zákaznických řešení; Uzavírání kupních smluv a zakázek

Požadujeme:
Reprezentativní vystupování; Obchodního ducha a nadšení pro práci; Dobré komunikační dovednosti v ústním i písemném projevu; Zkušenosti s prodejem a navrhováním kuchyní jsou výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme:
Různorodou, týmovou a motivující práci v prosperující společnosti; Zaměstnanecký systém benefitů a slev; Možnost dalšího průběžného profesního rozvoje a kariérního růstu; Možnost exkurzí u předních světových výrobců kuchyní a spotřebičů

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@puteoli.cz

Kontaktní osoba: David Holaň
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj