• P
  • Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Lanškrounská 263
Moravská Třebová

Pracoviště: Trhový Štěpánov

Náplň práce:
- aktivní řízení svěřeného portfolia zákazníků a jeho rozvoj
- akvizice nových zákazníků
- práce v rámci obchodního oddělení. Prodej se týká kuřecího masa, králičího masa a uzenin
Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, časovou flexibilitu, ochota učit se
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
- uživatelská znalost práce na PC
- praxe s prodejem v oboru výhodou
Nabízíme:
- možnost profesního růstu, zajímavá a různorodá pracovní náplň, práce pro stabilní českou společnost
- odpovídající mzdové ohodnocení základní mzdový tarif 17 000+% z prodeje, zaměstnanecké benefity, služební automobil a telefon
Strukturované životopisy zasílejte na emailovou adresu: mzdy@rabbit.cz, následně proběhne výběrové řízení a v dalším kole osobní pohovor
nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování, firemní wellness centrum a rekreační zařízení, zaměstnanecké půjčky, služební automobil a telefon
První kontakt e-mailem.

Kontaktní osoba: Martina Sedláková
Telefon: 724 797 602
Pozice určená pro region: Středočeský kraj