• P
  • obchodní referent/referentka

obchodní referent/referentka

Zaměstnavatel: Martin Staňo
Lidická 72
Litoměřice

náplň práce: starost o stávající a aktivní klientelu na Litoměřicku, servis, zpracování hypotečních úvěrů, spotřebitelských úvěrů, pojistek, zpracovávání nabídek, příprava podkladů, administrativa, komunikace atd.
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, skvělé komunikační schopnosti, příjemné vystupování, aktivní přístup, pokročilou uživatelskou znalost PC (Word, Excel, Power Point), samostatnost,spolehlivost, zodpovědnost, ŘP sk. B.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, zaškolení, profesní růst, prostor pro uplatnění vlastních nápadů.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem. V průběhu listopadu proběhne výběrové řízení.

Kontaktní osoba: Martina Postlová
Pozice určená pro region: Ústecký kraj