• PRODAVAČ / PRODAVAČKA POTRAVINÁŘSKÉHO ZBOŽÍ typu MASNA / UZENINY

PRODAVAČ / PRODAVAČKA POTRAVINÁŘSKÉHO ZBOŽÍ typu MASNA / UZENINY

Zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Lanškrounská 263
Moravská Třebová

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: prodej masa a uzeniny (příjem, příprava, skladování), inventury, zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
- Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochota učit se, vyučení v oboru nebo praxe - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme), bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování
- Nabízíme: práci pro stabilní českou společnost, prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity, Možnost ZKRÁCENÉHO pracovního úvazku dle domluvy, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (8:00 - 17:00), kontaktní osoba: Románková Marcela, tel.: 601 569 924, e-mail: romankova@rabbit.cz

Kontaktní osoba: Martina Sedláková
Telefon: 724 797 602
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj