• P
  • obchodní zástupce se znalostí AJ

obchodní zástupce se znalostí AJ

Zaměstnavatel: KM konsult s.r.o.
Štěchovice 1357
Kroměříž

Pracoviště Kroměříž
- základna Kroměříž, oblast působnosti ČR
- Pracovní náplň: Komunikace se stávajícími zákazníky, vyhledávání nových zákazníků, účast na veletrzích a výstavách, návštěvy a obchodní jednání. Zajištění výhradní distribuce vyráběného sortimentu: markýz, pergol, slunečníků, poutačů a bannerů
- Požadavky: USO vzdělání, praxe v oboru, znalost práce na PC, ŘP skupiny B - aktivní řidič, znalost AJ slovem i písmem, komunikativní a samostatná osobnost
- Nabízíme: pro zájemce, který pracoval na obchodní pozici v jinem oboru, zajistíme zaškolení, seznámení s provozem, mentora který předá zkušenosti, dále práci v rychle rozvíjejícím se oboru, po zaučení variabilní mzdu v závislosti na obchodních výsledcích, osobní automobil k výkonu práce a další firemní benefity
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Adéla Valníčková
Telefon: 777 776 356
Pozice určená pro region: Zlínský kraj