• P
  • Administrativní podpora - správa dat pokladního systému

Administrativní podpora - správa dat pokladního systému

Zaměstnavatel: Karlova pekárna s.r.o.
Dr. Milady Horákové 3687
Znojmo

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na e-mail formanova.martina@karlova-pekarna.cz, nebo nás kontaktujte na tel. 724 326 609
NÁPLŇ PRÁCE:
- správa dat v interním pokladním systému (produkty, dodavatelé, ceníky, uživatelé, atd.)
- zadávání příjemek klíčových prodejen
- poskytování podpory uživatelům pokl.systému na prodejnách
- školení uživatelů na prodejnách, kde se nově implementuje pokl.systém
- příprava a evidence statistik

POŽADUJEME:
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- pokročilá znalost MS Office
- ŘP sk. B. - aktivní řidič
- časová flexibilita a komunikativnost
- pečlivý, zodpovědný a systematický přístup
- praxe na obdobné pozici výhodou

NABÍZÍME:
- různorodá zajímavá práce ve stabilní firmě se sítí vlastních prodejen
- flexibilní pracovní doba
- osobní rozvoj
- seberealizace
- odpovídající finanční ohodnocení dle předchozí praxe a pracovníhoo výkonu

Místo výkonu práce: Brno-Komárov, Židlochovice + další provozy a prodejny KP
Možný nástup: ihned
Pracovnísmlouva bude uzavřena na 1 kalendářní rok, v případě oboustranné spokojenosti je možné prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba: M. Formanová
Telefon: 724326609
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj