• P
  • OBCHODNÍK - NABÍDKÁŘ

OBCHODNÍK - NABÍDKÁŘ

Zaměstnavatel: ZVVZ-Enven Engineering, a.s.
Sažinova 1339
Milevsko

Náplň práce:
- Zpracování nabídek a návrhů obchodních smluv
- Zpracování cenové kalkulace
- Technické vyjasňování nabídek
- Komunikace se zákazníky
- Komunikace a spolupráce s kolegy z útvarů Nákup, Inspekce jakosti, Právní oddělení, Realizace, Projekce, Konstrukce a Výroba
Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ technického/obchodního směru, praxe v oboru
- Pokročilá znalost anglického nebo ruského jazyka
- Obchodní dovednosti, odolnost vůči stresu
- Organizační a řídící schopnosti
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Ochotu cestovat, Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní program.
První kontakt: Klukáčková Hana Ing., tel.: 382 55 27 05, e-mail: hana.klukackova@zvvz.cz.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Ruština

Kontaktní osoba: Hana Klukáčková
Telefon: 382 55 27 05
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj