• P
  • Prodavačka do zdravé výživy - pouze pro OZP

Prodavačka do zdravé výživy - pouze pro OZP

Zaměstnavatel: Světlana Odehnalová
Olomoucká 1025
Brno

Životopisy posílejte na e-mail: svetlana.odehnalova@seznam.cz
Nástup ihned
Návštěva pracoviště dle telefonické domluvy.
Prodavačka ve zdravé výživě - Pouze pro OZP
Požadavky:
velmi dobrá schopnost komunikace, praktické dovednosti v rámci zdravého životního stylu, uživatelská znalost práce s PC
zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost, příjemný vzhled, bezúhonnost
nekuřácké prostředí
Pracovní náplň: Prodej, naskladnění zboží, ostatní práce spojené s chodem provozovny.
HPP, úvazek částečný, min. 20h/týdně
Pracovní doba: Po-Pá 9.00.-18.00. So+Ne volno
Místo práce Brno Černovice
Mzda 7500,-

Kontaktní osoba: Světlana Odehnalová
Telefon: 608967740
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj