• P
  • Obchodní manažer/zástupce

Obchodní manažer/zástupce

Zaměstnavatel: C.M.K. STEEL s.r.o.
Bílá Lhota 1
Bílá Lhota

Pracoviště: Bílá Lhota č.p. 1. Pracovní doba: 8:00 - 16:00 hod.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Požadavky:
- praxe na pozici obchodní manažer/zástupce min. 3 roky podmínkou
- znalost v oboru strojírenství výhodou
- zkušenost s akvizicemi a vedením obchodních jednání
- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost NJ na komunikativní úrovni
- zodpovědnost a spolehlivost
- ochota cestovat
- základní znalost práce na PC (Outlook, MS Word, MS Excel)
- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
- péče o stávající zahraniční a tuzemské klienty
- vyhledávání nových obchodních příležitostí a zákazníků v zahraničí
- zpracovávání cenových nabídek
- pravidelné zahraniční cesty do Německa a Rakouska
- vedení obchodních jednání

Nabízíme:
- po vypršení zkušební doby nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou
- zázemí ve stabilní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení (prémie)
- pět týdnů dovolené
- podnikové benefity
- po zkušební době osobní automobil i k osobním účelům

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

Kontaktní osoba: Antonín Kudrna
Telefon: 606 727 682
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj