• P 
  • P 
  • obchodní zástupce s NJ 

obchodní zástupce s NJ

Zaměstnavatel: MACEK a SYN, s.r.o.
Za Mlýnem 1418
Ratíškovice

Pracoviště: Ratíškovice. Umíš se domluvit německy a máš příjemné vystupování a rád komunikuješ s lidmi? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce s NJ.
Požadujeme: znalost německého jazyka (schopnost domluvit se), příjemné vystupování, komunikativní osobu (komunikace se zákazníky), uživatelská znalost práce na PC, aktivní a pozitivní přístup k práci, schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost, zájem o zahraniční obchod, časová flexibilita, chuť cestovat = zahraniční služební cesty.
Poznámka: praxi na obchodní pozici uvítáme, ale nevyžadujeme!
Nabízíme: úvazek na plný pracovní poměr, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč + odměny z obratu po zaškolení, rádi tě zaškolíme, 4 týdny dovolené, příspěvek na stravování.
Pracovní náplň: komunikace se zákazníky, vedení obchodních jednání, péče o stávající zákazníky, specifikace potřeb zákazníka a navrhování vhodných řešení, vedení evidence zákazníků, hledání nových obchodních příležitostí, administrativa spojená s požadavky zákazníků, komunikace s ostatními odděleními ve společnosti.
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Obchodní zástupce s NJ na e-mail: krizova@macekasyn.cz.

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

odpovědět
obchodní zástupce s NJ
Kontaktní osoba: Bc. Miroslava Křížová
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj