• P
  • Prodavač/prodavačka potravinářského zboží

Prodavač/prodavačka potravinářského zboží

Zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Lipník nad Bečvou

Pracoviště: Mohelnická č.p. 885, Uničov. Nástup možný ihned.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Náplň práce: objednávky, prezentace, obsluha, administrativa obchodu.
Požadujeme: aktivní přístup, sympatické proobchodní vystupování, samostatnost, spolehlivost, praxe v obchodu (výhodou).
Nabízíme:
- práci ve stabilní české společnosti s více jak 20 letou tradicí na trhu, časově nenáročnou směnnost, volné některé víkendy v měsíci
- důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu
- prodloužení smlouvy na neurčito
Zaměstnanecké výhody: poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách.

Kontaktní osoba: Eva Kolářová
Telefon: 727 884 379
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj