• P
  • PRODEJCE/PRODEJKYNĚ

PRODEJCE/PRODEJKYNĚ

Zaměstnavatel: PEDDY Group s.r.o.
Podkrušnohorská 240
Litvínov

PRODEJCE-PRODEJKYNĚ
Náplň práce: Prodej nářadí a spojovacího materiálu, péče o zákazníky, poradenství, příjem zboží, úprava prodejny, spolupráce s expedičním oddělením a skladem.
Požadujeme: aktivní přístup k zákazníkovi, potřebu sebevzdělávání, pozitivní vztah k technickým produktům, loajalitu, slušné vystupování
Nabízíme: práci v příjemném a dynamickém kolektivu, velký prostor pro seberealizaci, podporu osobního rozvoje, možnost ovlivňovat výši svých odměn.
Bonusy: bonusy za obraty
Staňte se součástí týmu PEDDY - těšíme se na Vás :)
HLÁSIT SE: Ptáčková Simona, tel.: 476111101 kl. 115 volat Po - Pá od 7.00 do 16.00 hod., e-mail: administrativa1@peddy.cz - zaslat životopis, osobně po telefonické domluvě

Kontaktní osoba: Simona Ptáčková
Telefon: 476111101 kl. 115
Pozice určená pro region: Ústecký kraj