• P
  • Obchodní referent

Obchodní referent

Zaměstnavatel: SINEKO Engineering s.r.o.
Mošnov 314
Mošnov

z.: 25.11.2019
Pracovní náplň:
- vyřizování a zpracovávání objednávek
- komunikace se zákazníky (telefonická a e-mailová)
- evidence a archivace obchodní dokumentace
Požadavky:
- ÚSO s maturitou
- komunikativnost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita
- uživatelská znalost PC (MS - Outlook, Word, Excel, internet)
- vysoké pracovní nasazení
- schopnost týmové práce
- praxe na obdobné pozici min. 1 rok výhodou
- stravenky
- nástup dle dohody (leden - únor 2020)
Nabídka:
- práce na HPP, mzda vždy a včas, stravenky, program osobního růstu.
- férový a individuální přístup ke každému zaměstnanci
- rodinná atmosféra a přátelský pracovní kolektiv
- příjemné a čisté pracoviště
Info. na tel.: 731 634 214 od 7-15 hod., na e-mail: katerina.badurova@sineko.cz.

Kontaktní osoba: Kateřina Baďurová
Telefon: 731 634 214
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj