• P 
  • P 
  • Obchodní zástupce - středisko Česká Republika 

Obchodní zástupce - středisko Česká Republika

Zaměstnavatel: Motorcycles & Powersports s.r.o.
Křenova 438

Firma GlobalMoto je jedním z nejvýznamnějších distributorů motocyklového vybavení, s mezinárodní působností na trzích v České Republice, Slovensku, Polsku, s vlastními maloobchodními prodejními místy. Na tyto trhy dodáváme produkty již po více než 14let. Do portfolia zastupovaných značek patří zejména produkty světově známých výrobců motocyklových helem, oblečení a doplňků.

Jsme česká, prosperující a zravá firma, která vykazuje meziročně významný růst tržního podílu. Do svého rostoucího týmu hledáme schopné profesionály, kteří mají ambice podílet se na úspěších firmy a pomoci udržovat pozice lídra na trhu v oboru obchodu s motocyklovým příslušenstvím a vybavením. Staňte se i Vy posilou týmu lidí, kteří mají vizi vést a rozvíjet obchodní síť ve svěřeném regionu a zároveň pracovat v atraktivním prostředí motocyklového sportu.

Obchodní zástupce - středisko Česká Republika

Chcete, aby pro Vás byla práce zároveň koníčkem? Máte ambice být součástí úspěšné firmy s vedoucím postavením a rostoucím podílem na trhu? Chcete za sebou vidět výsledky Vaší práce? Máte zkušenosti s prodejem nebo obchodního ducha? Nebojíte se nových příležitostí a komunikace s novými lidmi? Máte rád/a auta a motorky? Pak jste právě tou pravou posilou týmu, kterou hledáme!

Co je náplní práce pracovní pozice?
- růst počtu a objemu velkoobchodních objednávek
- péče o stávající prodejní síť v rámci České Republiky
- udržování dobrých obchodních vztahů
- vedení obchodních schůzek a jednání s cílem zvýšení obratu
- akvizice nových obchodních míst
- administrativní péče o zákazní

odpovědět
Obchodní zástupce - středisko Česká Republika
Kontaktní osoba: Ing. Jakub Kužel
Telefon: 774207215
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Praha