• P
  • PRODEJCE ZÁJEZDŮ

PRODEJCE ZÁJEZDŮ

Zaměstnavatel: Cestovka Žabka s.r.o.
Žižkova třída 180
Písek

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
- Do pobočky naší cestovní agentury hledáme příjemného a komunikativního kandidáta na pozici prodejce zájezdů. Mezi hlavní aktivity patří zajištění plynulého chodu kanceláře, jednání s klienty a vytváření nabídek.
POŽADUJEME:
- Ideální kandidát by měl mít aktivní zájem o cestovní ruch a schopnost naslouchat přáním zákazníka.
VAŠÍ ZODPOVĚDNOSTÍ BUDE:
-nabídka a prodej zájezdů
-vyřizování přijatých poptávek a následná rezervace zájezdů
-poskytování poradenství a komunikace se zákazníky
DÁLE POŽADUJEME:
-SŠ vzdělání
-zájem o cestovní ruch
-dobré zeměpisné znalosti
-základní znalost AJ
-uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
-příjemné vystupování
-dobré komunikační a prodejní dovednosti
-pečlivost a smysl pro zodpovědnost
VÝHODOU:
-vzdělání v oboru
-praxe v prodeji zájezdů v cestovní kanceláři nebo agentuře
-znalost NJ, RU
-osobní zkušenost s cestováním
NABÍZÍME:
-zajímavou a dynamickou práci v příjemném kolektivu
-motivující platové ohodnocení (bonusy za prodané zájezdy a doplňkové služby)
-odborná školení a poznávací cesty do destinací
-důraz na rozvoj zaměstnanců
- Mobilní telefon, sleva na zájezdy
První kontakt: pí. Petra Duchoňová tel. 777 788 641 (v pracovní dny od 9:00 -17:00 hod.) nebo email: petra.duchonova@invia.cz

Kontaktní osoba: Petra Duchoňová
Telefon: 777 788 641
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj