• P
  • Technický obchodní zástupce s angličtinou

Technický obchodní zástupce s angličtinou

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Pohybujete se v automobilovém průmyslu už několik let? Jste samostatný obchodník, který se domluví plynně anglicky a hledáte nové uplatnění?

Hledáme nového kolegu na pozici: Technický obchodní zástupce - LIBERECKÝ KRAJ

Náplň práce:
- nabídka a prodej našeho produktu zákazníkům působícím v automotive
- akvizice nových klientů na českém a německém trhu
- rozvoj stávajících klientů v České republice a v Německu
- plnění daných cílů
- cestování

Požadujeme
- minimálně VOŠ - technické nebo ekonomické
- alespoň 2 roky praxe v automotive
- angličtina pro denní komunikaci
- MS Office
- Řidičský průkaz B, ochota cestovat

Služební vůz
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní spoření
Stravenky
Home office / kancelář Liberec
13 plat
Bonusy
Notebook, mobilní telefon
Mezinárodní společnost s rodinným nekorporátním zázemím
Osobnostní rozvoj a karierní možnosti založené na ochotě se učit
Použití cizích jazyků na denní bázi, možnost jazykových kurzů

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vyšší odborné vzdělání
Pozice určená pro region: Liberecký kraj