• P
  • Sales Manager – Obchodní zástupce pro Čínský trh

Sales Manager – Obchodní zástupce pro Čínský trh

Zaměstnavatel: Plcgates Limited, odštěpný závod
U továren 770

Zaměstnavatel nabízí pracovní poměr na dobu určitou - na 2 roky, s možností prodloužení
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: U Továren č.p. 770/1b, Hostivař, 102 00 Praha 102
PRVNÍ KONTAKTe-mailem na adr.: info@plcgates.com , Kontaktní osoba : Karolína Bánová
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
Požadované jazykové znalosti: angličtina – aktivní, velmi pokročilá; čínština – aktivní, velmi pokročilá
Požadované vzdělání: minimálně vysokoškolské bakalářské
Požadujeme: vzdělání v oblasti mezinárodního obchodu, mezinárodní ekonomiky, obchodní angličtina nebo jiném podobném oboru alespoň na úrovni bakaláře, prokazatelné pracovní zkušenosti na pozici obchodního zástupce v oblasti průmyslové automatizace, dobrou znalost postupů získávání zákazníků (průzkum, zhodnocení, spolupráce), velmi dobrou znalost Čínského a Asijského trhu, dobré analytické schopnosti, vyjednávací schopnosti. Uchazeč by měl plyně ovládat anglický a čínský jazyk.
Náplň práce:
• odpovědnost za smluvní partnery ve svěřeném regionu – Čína, Asijský trh
• vyhledávaní potenciálních smluvních partnerů na čínském a asijském trhu
• vyjednávaní o smluvních podmínkách, oceňování; sledování objednávek a zajištění včasného doručení
• kontrola kvality prodávaných produktů
• práce v interním systému
• aktualizace záznamů o prodaných produktech, informací o doručení, fakturací
• účast na veletrzích a výstavách
• práce na PC, Microsoft office (excel, word, outlook, powerpoint)
Hledáme uchazeče, který bude aktivní, flexibilní a spolehlivý. Nabízíme přátelský a dynamický kolektiv s možností prohlubování znalostí v oboru.

Požadujeme
Ekonomika, Jiné
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Karolína Bánová
Pozice určená pro region: Praha