• P
  • PRODEJCE NÁKLADNÍCH VOZŮ

PRODEJCE NÁKLADNÍCH VOZŮ

Zaměstnavatel: Milan Král a.s.
Pod Stromovkou 211
Litvínovice

Náplň práce: aktivní prodej nových vozů, cílené vyhledávání nových obchodních příležitostí, aktivní komunikace se zákazníky, vedení prodejní administrativy, účast na akcích při propagaci značky, poprodejní péče o zákazníky
Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání, praxe v oboru nákladních vozidel podmínkou, základní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou, výborné komunikační schopnosti, reprezentativní jednání a vystupování, uživatelská znalost práce s PC, řidičský průkaz sk. B, C. samostatnost a schopnost organizace práce, časovou flexibilitu
Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, prémiový systém,stravenky, služební telefon, služební vůz, zázemí stabilní velké společnosti, zaměstnanecké benefity a akce, interní vzdělávání, možnost kariérního růstu

Kontaktní osoba: Kateřina Dvořáková
Telefon: 702 050 839
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj