• P
  • OBCHODNÍ REFERENTI

OBCHODNÍ REFERENTI

Zaměstnavatel: MATTES Corp. s.r.o.
Collo-louky 1557
Frýdek-Místek

A16 z:7/1/2020
Plný úvazek, vhodné i pro absolventy škol.
Požadujeme:
- práce s PC (Excel, internet a elektronická pošta)
- řidičský průkaz sk. B.
Výhodou:
- znalost anglického jazyka.
Náplň práce:
- dílčí odborné práce na úseku obchodní agendy firmy
- příprava podkladů pro obchodní jednání, uzavírání smluv, vymáhání pohledávek, včetně realizace zakázek a jejich evidence
- kontakt s odběrateli, zajišťování potřebného servisu pro průběh a dokončení zakázky (vyhledávání potenciálních nových odběratelů včetně zasílání informací o nabízeném sortimentu, případně novinkách)
- reportování přehledů za obchodní agendu, kontrola vyúčtování vyplývající z obchodních smluv (evidence jednotlivých zákazníků)
- zpracovávání cestovních výkazů.
Nabízíme:
- stravenky v hodnotě 100,- Kč/den.

Kontaktní osoba: Martin Stavinoha
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj