• P
  • Prodavač elektrosoučástek

Prodavač elektrosoučástek

Zaměstnavatel: GM ELECTRONIC, spol. s r.o.
náměstí Svobody 85
Brno

První kontakt telefonicky v Po - Pá 9:00 - 18:00 hod. nebo e-mailem.

Náplň práce:
- maloobchodní prodej našeho sortimentu
- poradenství zákazníkům
- práce na pokladně s hotovostí
- ukládání zboží na prodejně na určená místa
- vydání prodaného zboží zákazníkovi a kontrola jeho kompletnosti
- vyřizování reklamací s reklamačním technikem

Požadujeme:
- fyzickou a manuální zručnost
- znalost elektronických součástek
- dobré komunikační schopnosti

Osobnostní předpoklady:
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a osobní iniciativa
- schopnost a ochota učit se novým věcem

Pracovní smlouva na 1rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Nabízíme: Stravenky, zaměstnanecká sleva na sortiment společnosti

Kontaktní osoba: Jozef Križovenský
Telefon: 515 902 881
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj