• P
  • Key account manager (Obchodní zástupce)

Key account manager (Obchodní zástupce)

Zaměstnavatel: SAPRIL Morava s.r.o.
Humpolec 64
Humpolec

Náplň práce: rozvíjení a budování vztahů s dlouhodobými klienty společnosti, vyhledávání nové klientely a obchodních příležitostí, zvyšování prodeje výrobků ve svěřeném regionu, zajišťování poptávkových řízení, vyjednávání o cenách, úzká spolupráce napříč všemi divizeni společnosti, pravidelný reporting svému přímému nadřízenému.
Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání - vhodné pro absolventy, zkušenosti v oblasti nákupu výhodou - nikoli podmínkou, znalost práce na PC, MS Office, MS Excel, spolehlivost, samostatnost,pečlivost, důkladnost, schopnost efektivního plánování, ŘP sk. B.
Nabízíme: profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v rodinné české firmě, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce + fixní plat, mobilní telefon, notebook, služební vůz škoda Octavia i k soukromým účelům, možnost profesního růstu.

Kontaktní osoba: Lucie Šťastníková
Telefon: 734 589 302
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina