• P
  • Prodavač/ka masných výrobků

Prodavač/ka masných výrobků

Zaměstnavatel: Moravské maso, spol. s r.o.
Husitská 1365
Brno

První kontakt osobně: Zámecká 13, 664 34 Kuřim, 9-14h, e-mailem: desova@steinex.cz nebo telefonicky PO-PÁ
Náplň práce:
- prodej masa
- příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva
- manipulace se zbožím, aranžování
- úklid prodejny
Požadujeme:
- znalost práce s masem, opracování, porcování, příprava
- pečlivost, vstřícnost a příjemné vystupování
- samostatnost, ochotu pracovat
- dobrá znalost českého jazyka
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- zaškolení v daném oboru
- odměna za doporučení nového kolegy
- stravenky
- docházkový bonus ve výši až 16 000Kč ročně
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.
Těšíme se na Vás!
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Kontaktní osoba: Lucie Desová
Telefon: 733 735 558
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj