• P
  • samostatný prodejce vzduchotechniky

samostatný prodejce vzduchotechniky

Zaměstnavatel: KEBEK s.r.o.
Pražská 5382
Chomutov

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kariera@kebek.cz

Místo výkonu práce: KEBEK s.r.o., Pražská 5382, Chomutov

Popis pozice :
" Čekají Vás samostatná obchodní jednání přímo u projektantů, investorů, zákazníků na území ČR se zaměřením na vzduchotechniku (VZT), klimatizační jednotky a podporu technických řešení této oblasti.
" Čeká Vás práce především v terénu (60%-70% pracovního fondu, obchodní jednání, získávání poptávek …) v kombinaci s prací v kanceláři (40%-30% pracovního fondu, zpracovávání nabídek, komunikace s dodavatelem apod.).

Váš profil :
" minimálně SŠ s maturitou
" základní znalost angličtiny
" technické myšlení a uvažování, základní znalosti v oblasti technického řešení vzduchotechniky a klimatizace budov budou jednoznačnou výhodou
" minimální obchodní dispozice (komunikativnost, kultivovanost, přesvědčivost, základní prezentační dispozice a dovednosti, důvěryhodnost, schopnost vyjednávání apod.)
" řidičský průkaz sk. B, připravenost na časté cestování, flexibilnost
" bydliště Chomutov a blízké okolí

Nabízíme:
" práci v zapracovaném obchodním kolektivu
" mzdové ohodnocení závislé i na vlastním výsledku
" seriózní jednání v pracovním vztahu
" nástup možný dle dohody, ale co nejdříve

Benefity:
" flexi pass - na dovolenou, relaxaci, kulturu a sportovní vyžití
" sick days - 5 volné dny nad rámec dovolené
" mobilní telefon s neomezeným voláním a internetem
" možnost využití služebního vozu i k soukromým účelům

Mzda : 30.000,-Kč dle získané praxe či rozsahu zkušeností

Kontaktní osoba: Ludmila Pohlová
Telefon: 474 631 168
Pozice určená pro region: Ústecký kraj