• Referent / referentka prodeje - obchodní zástupce /zástupkyně

Referent / referentka prodeje - obchodní zástupce /zástupkyně

Zaměstnavatel: Weldis RK, s.r.o.
Dvořákova 442
Vamberk

Kontakt zasláním životopisu na e-mail ruzicka@weldis.cz.
Požadavky:
- řidičský průkaz sk. B (nepravidelné služební cesty za zákazníky po ČR)
- ochota učit se novým věcem
- časová flexibilita
Pracovní náplň:
- správa obchodních aktivit společnosti
- zajištění nových zákazníků
- mapování a vyhodnocování situace na trhu
- zajištění /zprostředkování/ technické podpory pro zákazníky
Nabízíme:
- práci v obchodní společnosti působící více než 25 let na trhu v oblasti svařování
- týden dovolené navíc, závodní stravování
- průběžné vzdělávání, zaměstnanecké benefity.

Kontaktní osoba: Ivan Růžička
Telefon: 494 541 544
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj