• P
  • Prodavači - číšník/servírka

Prodavači - číšník/servírka

Zaměstnavatel: DELIKANA, s.r.o.
Nádražní 929

PRODAVAČI - ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
POŽADUJEME: Hledáme do našeho týmu pohodové kolegy, kteří rádi pracují s lidmi, mají zálibu ve sladkostech a rádi je také nabídnou ostatním. Kreativitu a dobré nápady, které nám pomohou k tomu aby se k nám zákazníci vraceli umíme ohodnotit. Požadujeme příjemné vystupování a zbytek jsme ochotni Vás naučit. Kdo nabídne baristický kurz a stále dobrou náladu je vítán o to více.
NÁPLŇ PRÁCE: Pracovní pozice obnáší kompletní péči o zákazníky cukrárny/kavárny Delikana Eiscafe.
NABÍZÍME: Práci v příjemném prostředí cukrárny/kavárny, která nabízí cukrářské výrobky vyrobené dle italských receptur, zaměstnanecká cena při odběru výrobků na rodinné akce. Čip na odběr výrobků ve výši 1.000,- Kč každý měsíc, firemní akce, kvartální mimořádné odměny.
PRVNÍ KONTAKT: emailem na adresu: herak@delikana.cz nebo telefonicky pan Tomáš Herák, tel.: 607 053 904 v době 9-16 hod.
ov. 29.4.

Kontaktní osoba: Tomáš Herák
Telefon: 607 053 904
Pozice určená pro region: Zlínský kraj