• P
  • INTERNÍ PRODEJCE DVEŘÍ A PODLAH

INTERNÍ PRODEJCE DVEŘÍ A PODLAH

Zaměstnavatel: WOODCOTE CZ, a.s.
M. Horákové 1437
České Budějovice

POŽADUJEME:
o PC - excel, word, outlook - dobře; Komunikační a prodejní dovednosti;
o Praxe na obchodní pozici - prodejce, obchodní zástupce - NUTNÁ
o Technické znalosti (čtení výkresů, půdorysů, truhlářství)
o Organizační schopnosti; Samostatnost a reprezentativní jednání
o Schopnost učit se novým věcem; Spolehlivá a precizní osobnost
o Schopnost vycítit zákazníkovi potřeby a umět nabídnout sortiment k jejich realizaci
o Praxe v oboru výhodou, praxe v truhlářském řemeslu vítána
o Odolnost vůči stresu
Zkušenosti v oboru velkou výhodou
NÁPLŇ PRÁCE:
o Denní komunikace se zákazníky I TELEFONICKÁ - koncoví i velkoobchodní, zajištění kompletního servisu a řešení reklamací
o Denní administrativní práce na PC - objednávání zboží, příjem zboží, fakturace, příjem faktur, evidence zakázek, objednávek, cenové nabídky, skladové hospodářství, statistika a interní systém; Spolupráce s účetním oddělením, centrálním oddělením i ostatními pobočkami
o Vyhledávání nových velkoobchodních zákazníků; Aktivní podílení se na výsledcích pobočky
o Občasná manipulace s těžkými břemeny; Péče o vzhled prodejny
o Obchodně technická podpora zákazníkům
o Denní práce v interním systému, dodržování jeho chodu
o Zodpovědnost za správnost objednávek a dohled nad jejich realizací; Vyřizování pohledávek
o Denní spolupráce s vedením showroomu a vyšším managmentem - tvorba strategie, plnění plánů, sledování konkurence, účast na marketingové strategii
o 1x za 14dní práce v sobotu
NABÍZÍME:
o

Kontaktní osoba: Kernalová , Vokoun
Telefon: 730 700 001, 602 458 838
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj